Aktivita je plně obsazená. Nelze se do ní nyní přihlašovat. Pokud byste opravdu stáli o to aktivitu navštěvovat, můžeme Vás zapsat do seznamu náhrádníků. Kontaktujte recepci Střediska.

Jak budeme cvičit?

Trénink nových studentů zahajuje výuka základních dovedností, mezi něž patří rozvoj síly, rychlosti, flexibility, stability, ale také základních kopů, úderů a nácvik postojů. Pohyby a postoje jsou poté spojovány do pěstních forem (sestav). Shaolin Kung Fu pro svou dynamiku a rozvoj správných fyzických dovedností bývá doporučován i dětské věkové skupině. Shaolin dětem pomáhá rozvíjet pružnost, sílu, koordinaci pohybů a rychlost. Cvičením děti získávají nejen fyzickou zdatnost, ale také mentální. Učí se vytrvalosti, soustředění, ovládání svého těla, spolupráci s ostatními.

Co si vzít s sebou na trénink

Volné a pohodlné tričko, dlouhé kalhoty, které by měly být dostatečně volné tak, aby vás neomezovaly při pohybu, obuv s měkkou světlou podrážkou, případně ručník a něco k pití.

Jaké předpoklady musí splňovat noví zájemci?

Na naše nové studenty neklademe žádné zvláštní fyzické nebo jiné nároky a nepředpokládáme žádné dřívější zkušenosti s bojovými uměními. Nejdůležitější je vůle cvičit a něco se naučit. Obecně platí, že každý student cvičí podle svých schopností a předpokladů.

Vedoucím kroužku je Jiří Hamerník.

Cena

400,00 Kč

Vedoucí a asistenti

Hamerník Jiří    

Aktuální stav

8 / 0 / 8

Ano

Termíny
Pondělí
17:30 - 18:30
Probíhá 26. 9. 2022 - 12. 6. 2023
Tělocvična  
Profil účastníka

Od 9 let

Pro kluky i holky

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...