Aktivita je plně obsazená. Nelze se do ní nyní přihlašovat. Pokud byste opravdu stáli o to aktivitu navštěvovat, můžeme Vás zapsat do seznamu náhrádníků. Kontaktujte recepci Střediska.
Zápis do této aktivity byl ukončen.

Kapacita akce je momentálně vyčerpána. V případě zájmu o akci kontaktujte recepci nebo Šárku Končírovou a my vás zapíšeme na seznam náhradníků.

Pobytový letní tábor pro účastníky kroužku Lezení Borci. Letos zůstaneme v ČR a budeme především prozkoumávat skalní oblasti v Českém krasu a podél Vltavy. Ubytování v kempu nebo pevné budově ve Středočeském kraji.

Aktivity: Sportovní lezení na skalách, turistika. Upozorňujeme, že program bude fyzicky náročný, zvažte účast v případě zdravotních problémů.

Bližší informace (přesný sraz, návrat, co s sebou, atd.) obdrží účastníci po přihlášení.

Elektronické přihlášení slouží pouze jako rezervace. Zápis je platný až po odevzdání podepsané a vytištěné přihlášky na recepci střediska a uhrazení zálohy 500 Kč do 14 dní od potvrzení zápisu. Záloha se odečítá z celkové ceny tábora.

Cena

3 600,00 Kč

Vedoucí a asistenti

Šárka Končírová     Amálie Macková     Anežka Chuchlíková    

Aktuální stav

6 / 0 / 6

Ne

Termíny
16. 8. 2020 08:00 - 23. 8. 2020 17:00
(upřesníme)
Profil účastníka

Od 15 do 25 let

Pro kluky i holky

Účastníci kroužku Lezení Borci (tj. starší 15 let)

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...