Aktivita je plně obsazená. Nelze se do ní nyní přihlašovat. Pokud byste opravdu stáli o to aktivitu navštěvovat, můžeme Vás zapsat do seznamu náhrádníků. Kontaktujte recepci Střediska.
Zápis do této aktivity byl ukončen.

Příměstský tábor pořádaný sekcí zájmových kroužků pro chlapce a děvčata od 7 do 12 let. Během příměstského tábora nás čeká spousta dobrodružství, vyrábění, poznávání a zkoumání. Náš tábor bude jedna velká expedice MMXX. A co vlastně znamená MMXX? Na to přijdeme společně :) Každý den se scházíme nejpozději v 8:00 na recepci střediska, na stejném místě končíme v 16:00. Během tábora je zajištěno stravování ve formě svačiny, oběda, svačiny – není proto žádoucí vybavovat děti jídlem z domova. O případných dietách či specifických stravovacích potřebách vašeho dítěte nás informujte předem.

Elektronické přihlášení slouží pouze jako rezervace. Zápis je platný až po odevzdání podepsané vytištěné přihlášky na recepci střediska a uhrazení zálohy 200 Kč. Záloha se odečítá z celkové ceny tábora.

Cena

1 000,00 Kč

Vedoucí a asistenti

Smolková Diana    

Aktuální stav

21 / 0 / 21

Ne

Termíny
6. 7. 2020 08:00 - 10. 7. 2020 16:00
(Salesiánské středisko mládeže Plzeň)
Profil účastníka

Od 7 do 12 let

Pro kluky i holky

chlapci a děvčata od 7 do 12 let

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...